Current user (and profile) fields as block (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Field
ro: Câmp

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Formatter
ro: Tip de formatare

en: Formatter settings
ro: Setări de formatare

en: Format type machine name
ro: Numele de mașină pentru tipul de format
