Current user (and profile) fields as block (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Field name
sk: Meno poľa

en: User Interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Formatter settings
sk: Nastavenia formátovača

en: Format type machine name
sk: Strojový názov typu formátu
