Current user (and profile) fields as block (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Field
tr: Alan

en: Field name
tr: Alan adı

en: Formatter
tr: Biçimleyici

en: Formatter settings
tr: Biçimleyici ayarları

en: Format type machine name
tr: Biçim türü makine adı
