Current user (and profile) fields as block (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Field
uk: Поле

en: Field name
uk: Назва поля

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Formatter
uk: Форматер

en: Formatter settings
uk: Налаштування форматера

en: Format type machine name
uk: Машинна назва типу формату
