Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-alpha0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།
