Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-alpha0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Default
nn: Standard

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Roles
nn: Roller

en: Role
nn: Rolle
