Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: Role
bg: Роля
