Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Default
jv: Gawan

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Roles
jv: Parāgā

en: Role
jv: Parāgā

en: About
jv: Ngenani

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: Restricted to certain pages
jv: Kewates kācā tinamtu
