Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Default
mn: Анхны утга

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд
