Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Default
am: ነባሪ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Roles
am: ሚናዎች
