Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Role
hy: Դեր

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում
