Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები

en: Role
ka: როლი
