Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Visibility
ku: بینایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role
ku: ڕۆل

en: About
ku: دەربارە

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە
