Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Default
ast: Predefiníu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Role
ast: Rol
