Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका
