Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Default
pt: Padrão

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Roles
pt: Papéis

en: Role
pt: Papel

en: About
pt: Sobre

en: Recommended
pt: Recomendado

en: Not restricted
pt: Sem restrições

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pt: Especifique páginas usando suas URLs. Digite uma URL por linha. O caractere '*' serve como coringa. Por exemplo: %blog para a página de blogs e %blog-wildcard para todos os blogs pessoais. Use %front para a página inicial.

en: Restricted to certain pages
pt: Restrito para certas páginas

en: All pages with exceptions
pt: Todas as páginas com exceções

en: Excepted: @roles
pt: Exceções: @roles

en: COOKiES
pt: Cookies
