Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Roles
tr: Roller

en: Role
tr: Rol

en: About
tr: Hakkında

en: Not restricted
tr: Kısıtlı değil

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
tr: Sayfaları yollarıyla belirtin. Her satıra birer yol girin. Yıldız ("*") joker karakterdir. Örnek yollar: blog sayfası için %blog ve her kişisel blog için %blog-joker karakter. %front, ön sayfadır.

en: Restricted to certain pages
tr: Belli sayfalara kısıtlı
