Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Default
be: Прадвызначана

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Roles
be: Ролі

en: Role
be: Роля

en: About
be: Аб

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.

en: Restricted to certain pages
be: Толькі для пэўных старонак
