Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Roles
cs: Role

en: About
cs: Popis

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Restricted to certain pages
cs: Omezený na určitý stránky
