Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Default
cy: Diofyn

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Role
cy: Swyddogaeth
