Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta4) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle

en: Role
af: Rol
