Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Default
ca: Per defecte

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Roles
ca: Rols

en: Role
ca: Rol

en: About
ca: Detalls

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Restricted to certain pages
ca: Restringit a certes pàgines
