Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Pages
da: Sider

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Visibility
da: Synlighed

en: Roles
da: Roller

en: Role
da: Rolle

en: All roles
da: Alle roller

en: About
da: Om

en: Recommended
da: Anbefalet

en: Not restricted
da: Ikke begrænset

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Angiv sider ved at bruge deres stier. Indtast én sti pr. linje. '*'-tegnet er joker. Eksempler på stier er %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.

en: Restricted to certain pages
da: Begrænset til bestemte sider

en: All pages with exceptions
da: Alle sider med undtagelser

en: Excepted: @roles
da: Undtaget: @roles
