Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Role
el: Ρόλος

en: About
el: Περί

en: Not restricted
el: Χωρίς περιορισμό

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.

en: Restricted to certain pages
el: Περιορίζεται σε ορισμένες σελίδες

en: All pages with exceptions
el: Όλες οι σελίδες με εξαιρέσεις

en: Excepted: @roles
el: Εξαιρέσεις: @roles
