Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Roles
eo: Roloj
