Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta4) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Default
es: Por defecto

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Role
es: Rol

en: All roles
es: Todos los roles

en: About
es: Acerca de

en: Recommended
es: Recomendado

en: Not restricted
es: Sin restricción

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
es: Especificar páginas usando sus rutas. Escriba una ruta por línea. El carácter '*' se usa como comodín. Ejemplos de rutas son %blog para la página de blog y %blog-wildcard  para cada blog personal. %front es la página principal.

en: Restricted to certain pages
es: Restringido a algunas páginas

en: All pages with exceptions
es: Todas las páginas con excepciones

en: Excepted: @roles
es: Exceptuando: @roles
