Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta4) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Role
fi: Rooli

en: All roles
fi: Kaikki roolit

en: About
fi: Tietoja

en: Not restricted
fi: Ei rajoitettu

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.

en: Restricted to certain pages
fi: Rajoitettu tiettyihin sivuihin

en: All pages with exceptions
fi: Kaikki sivut poikkeuksin

en: Excepted: @roles
fi: Poikkeukset: @roles
