Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta4) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો

en: About
gu: વિશે

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી
