Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta4) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Default
id: Bawaan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Roles
id: Peran

en: Role
id: Peran

en: About
id: Tentang

en: Not restricted
id: Tidak dibatasi

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
id: Tentukan halaman dengan menggunakan path-nya. Masukkan satu path per baris. Karakter '*' adalah wildcard. Contoh path adalah %blog untuk halaman blog dan %blog-wildcard untuk setiap blog pribadi. Halaman depan adalah %front.

en: Restricted to certain pages
id: Terbatas pada halaman tertentu
