Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta4) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Pages
is: Síður

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Roles
is: Hlutverk

en: Role
is: Hlutverk

en: About
is: Um

en: Not restricted
is: Ekki takmarkað

en: Restricted to certain pages
is: Takmarkað við ákveðnar síður
