Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Default
ja: デフォルト

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Roles
ja: 役割

en: Role
ja: 役割

en: About
ja: アバウト

en: Not restricted
ja: 制限なし

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ja: １行に１ベージとして、パスを入力してください。 <b>*</b> はワイルドカードとして使えます。 例えばブログページのパスを指定するには <b>%blog</b>、ユーザー別のブログは <b>%blog-wildcard</b> と入力してください。 また、フロントページを指定するには <b>%front</b> と入力してください。

en: Restricted to certain pages
ja: 特定のページに制限
