Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta4) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер
