Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta4) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Roles
nl: Rollen

en: Role
nl: Rol

en: All roles
nl: Alle rollen

en: About
nl: Over

en: Recommended
nl: Aangeraden

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Restricted to certain pages
nl: Beperkt tot bepaalde pagina's

en: All pages with exceptions
nl: Alle pagina's met uitzonderingen

en: Excepted: @roles
nl: Uitgezonderd: @roles

en: Path "@page" not prefixed with slash.
nl: Pad '@page' begint niet met een schuine streep.
