Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta4) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Default
pl: Domyślny

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: Role
pl: Rola

en: About
pl: O stronie

en: Recommended
pl: Polecam

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Restricted to certain pages
pl: Ograniczenie do określonych stron.

en: All pages with exceptions
pl: Wszystkie strony z wyjątkami

en: Excepted: @roles
pl: Wykluczone: @roles
