Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: About
sl: O modulu
