Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta4) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Visibility
ta: பார்க்கக்கூடிய நிலை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: About
ta: பற்றி

en: Not restricted
ta: தடுக்கப்படவில்லை
