Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta4) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن
