Username (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: user
ca: usuari

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Description
ca: Descripció

en: None
ca: Cap

en: Number
ca: Número

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Titles
ca: Títols

en: Log in
ca: Entra

en: Pattern
ca: Patró

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Messages
ca: Missatges

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Period
ca: Punt

en: Buttons
ca: Botons

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Space
ca: Espai

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
ca: Les instruccions per a la inicialització de la contrasenya s'han enviat a %name a %email.

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Login page
ca: Pàgina d'inici de sessió

en: Default country
ca: País predeterminat

en: Reset button label
ca: Etiqueta del botó de reinicialització

en: Convert to lowercase
ca: Converteix a minúscules

en: Underscore
ca: Guió baix

en: Hyphen
ca: Guió

en: At sign
ca: Arrova

en: Remove whitespace
ca: Elimina els espais en blanc

en: Apostrophe
ca: Apòstrof

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Reset your password
ca: Reinicialitzeu la vostra contrasenya

en: Username or email address
ca: Nom d'usuari o adreça de correu electrònic
