Username (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Description
eo: Priskribo

en: None
eo: Neniu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
eo: Pasvortaj restarigaj instrukcioj senditaj al %name ĉe %email.

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Default country
eo: Apriora lando
