Username (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Description
mn: Тайлбар

en: None
mn: Байхгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх
