Username (1.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: Space
hy: Տարածություն

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
hy: Ծածկագրի վերակայման հրահանգները  էլեկտրոնային հաղորդագրությամբ ուղարկվել են %name-ին  %email  հասցեով:

en: Default country
hy: Լռելյայն երկիրը

en: Reset your password
hy: Վերականգնեք ձեր գաղտնաբառը

en: Unrecognized email address or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
hy: Չճանաչված էլփոստի հասցե կամ գաղտնաբառ: <a href=":password">Մոռացե՞լ եք ձեր գաղտնաբառը:
