Username (1.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: user
af: gebruiker

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Description
af: Beskrywing

en: None
af: Geen

en: Number
af: Getal

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: Log in
af: Teken in

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening
