Username (1.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: user
bg: потребител

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Description
bg: Описание

en: None
bg: Не

en: Number
bg: Число

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: Titles
bg: Заглавия

en: Log in
bg: Вход

en: Labels
bg: Етикети

en: Messages
bg: Съобщения

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
bg: Инструкции за възстановяване на паролата бяха изпратени на %name на %email.

en: Default country
bg: Държава по подразбиране
