Username (1.0.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Name
dz: མིང་།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
dz: ཆོག་ཡིག་སླར་སྒྲིག་འབད་ནིའི་  བསླབ་སྟོན་ཚུ་  %nameགི་ %email་ལུ་  ཡིག་འཕྲིན་གཏང་ཡོད།
