Username (1.0.0-alpha3) - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: None
fy: Gjin

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Log in
fy: Ynlogge

en: Period
fy: Perioade

en: Create new account
fy: Nij account oanmeitsje

en: Default country
fy: Standert lân
