Username (1.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: None
km: គ្មាន

en: Number
km: លេខ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Log in
km: ចូល

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី

en: Space
km: ទំហំ

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
km: ការ​ណែនាំ​អំពី​ការ​កំណត់​ពាក្យសម្ងាត់​ឡើង​វិញ ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ទៅ %name នៅ %email ។

en: Login page
km: ទំព័រ​ចូល

en: Default country
km: ប្រទេស​លំនាំ​ដើម​
