Username (1.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: Labels
kn: ಲೇಬಲ್‌ಗಳು

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Create new account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ
