Username (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Description
lv: Apraksts

en: None
lv: Nav

en: Number
lv: Skaitlis

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: ON
lv: IESLĀGT

en: OFF
lv: IZSLĒGT

en: Pattern
lv: Modelis

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Period
lv: Periods

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Space
lv: Atstarpe

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
lv: Paroles atjaunošanas norādes nosūtītas %name uz %email.

en: Login page
lv: Autorizācijas lapa

en: Default country
lv: Noklusējuma valsts

en: Reset your password
lv: Atiestatīt paroli

en: Username or email address
lv: Lietotāja vārds vai e-pasta adrese
