Username (1.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: user
nn: brukar

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Description
nn: Beskriving

en: None
nn: Ingen

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: Log in
nn: Logg inn

en: Create new account
nn: Lag ny konto

en: Default country
nn: Standard land
