Username (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Description
pl: Opis

en: None
pl: Brak

en: Number
pl: Liczba

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: Titles
pl: Tytuły

en: Log in
pl: Zaloguj

en: OFF
pl: WYŁĄCZONE

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Additional options
pl: Dodatkowe opcje

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Labels
pl: Etykiety

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Period
pl: Okres

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Uppercase
pl: Duże litery

en: Space
pl: Odstęp

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
pl: Instrukcje dotyczące uzyskania nowego hasła użytkownika %name wysłano na adres %email.

en: Lowercase
pl: Małe litery

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Login page
pl: Strona logowania

en: Default country
pl: Domyślny kraj

en: Reset button label
pl: Etykieta przycisku reset

en: Convert to lowercase
pl: Zmień na małe litery

en: Underscore
pl: Podkreślenie

en: Hyphen
pl: Łącznik

en: At sign
pl: Małpa (at)

en: Remove whitespace
pl: Usuń białe znaki

en: Apostrophe
pl: Apostrof

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: Reset your password
pl: Ustaw nowe hasło

en: Username or email address
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: <p>This is a one-time login.</p><p>Click on this button to log in to the site and change your password.</p>
pl: <p>Jednorazowy formularz logowania.</p><p>Kliknij na przycisk aby się zalogować i zmienić hasło.</p>

en: If the username or email address exists and is active, further instructions have been sent to your email address.
pl: Jeśli użytkownik o podanym adresie email bądź nazwie istnieje i jest aktywny, dalsze informacje zostaną wysłane na adres email.
